طراحی و چاپ بروشور

این دو دست به  دست می شوند و هر کدام بدون دیگری بی معنی است؛ با این حال گاهی اشتباه به کار برده میشوند ، و هردو  می توانند زمانی  با یکدیگر مغایرت داشته و زمانی دیگر  اشتباهی در کنار هم باشند. گاهی اوقات افراد کار آزموده و ماهرنیز اشتباه می کنند. اما اغلب آنها،در نسخه چاپ بروشور و طراحی، هنگامی که توسط آماتور هایی که هنوز بر روی یک پروژه کار خود را انجام نداده اند، از بین می روند زیرا آنها موارد زیر را دقیقا بررسی نمی کنند:

بطور دقیق توجه داشته باشید: اگر این سه نکته  را در چاپ  بروشور نادیده بگیرید ؛ با مشکل مواجه خواهید شد.

۱.    از قالب های برش در طرح چاپ استفاده کنید.  دانلود این قالب ها رایگان می باشد ، و صرفه جویی در وقت را نیز بدنبال دارند بنابراین شما بطور رایگان  پول بیشتری ذخیره خواهید کرد. آنها همه پیش بینی ها را انجام می دهند تا اطمینان حاصل شود فایل های شما برای چاپ آماده می شوند. ما مطمئن هستیم که شما هم با این موضوع موافقت می کنید که به اندازه گوش دادن به موسیقی سیمون کاول سرگرم کننده هستند.

۲. پیش از چاپ، از دیگران نظرخواهی کنید. ممکن است شما بهترین ترکیب رنگ ها را بکار ببرید، اما همین پیام رنگارنگ نتواند پیامتان را در یک مسیر قانع کننده انتقال دهد.

۳. یک تست چاپ کتبی و نمونه تهیه کنید.  فکر نمی کنید این اتفاق برای شما رخ دهد؟ آه بله، ممکن است در آینده رخ دهد اگر دوستان توصیه من را رعایت نکنند. نادیده گرفتن این نکات می تواند فاجعه آمیز باشد، اما اگر شما به آنها توجه کنید، به زودی پی خواهید برد که هر کدام به عنوان یک نقطه مقابل در نظر گرفته شده اند تا  به شما این اطمینان را بدهند  که بروشور نهایی چاپ شده بی نقص می باشد.