• تهران‏، میدان انقلاب، قبل از جمالزاده شمالی بن بست قائم مقام پلاک 8 واحد 2

تعرفه قیمت چاپ انواع تراکت و سربرگ

تراکت، یا برگه‎های تبلیغاتی هستند با سایز بندی A4 / A5 / A6 که افراد و صاحبان مشاغل جهت پخش در اماکن عمومی بین مخاطبان و عابران آنرا منتشر می نمایند .در طراحی این برگه ها با توجه به فضای کم تبلیغات باید از تصاویر و متن قوی و گیرا جهت تاثیر گذاری استفاده شود

این ابزار تبلیغاتی نسبتن ارزان پرطرفدار دارای عمری کوتاه، است و جهت بیان خبر و یا آگاهی دادن یک موضوع در”مدت زمان معلوم” با بیانی مستقیم و بدون واسطه، جهت معرفی و ترغیب مخاطب برای استفاده از خدمات و اقلام مورد نظر، به کار می‎رود به صورتی که خبر و آگهی درج شده بر روی تراکت، نوید از یک تحول، خبر مهم، و یا یک جهش در فعالیت را دارا باشد.

چاپ تراکت

تراکت، یا برگه‎های تبلیغاتی  هستند با سایز بندی A4 / A5 / A6 که افراد و صاحبان مشاغل جهت پخش در اماکن عمومی بین مخاطبان و عابران آنرا منتشر می نمایند .در طراحی  این برگه ها با توجه به فضای کم تبلیغات باید از تصاویر و متن قوی و گیرا جهت تاثیر گذاری استفاده شود

نکات مهم طراحی تراکت

با توجه به اینکه امروزه خیل عظیم تراکت ها به سمت انسان ها و بازار هدف هجوم میبرند تنها تراکتی موفق به جلب نظر مخاطب می باشد که طراحی خاص تر داشته باشد و در نگاه اول نظر بیننده را جلب کند.

در طراحی تراکت از تصاویر بیشتر استفاده کنید تا متون، برای استفاده از متون هم سعی کنید موارد مهم و بولد تر را در طراحی خود در نظر بگیرید. با این موارد شما پیامتان را زودتر به مخاطب منتقل می کنید.

از درج مطلب زیاد در طراحی تراکت بپرهیزید.طراحی شلوغ و گیج کننده باعث عدم پذیرش توسط مخاطب می شود و تبلیغات شما نتیجه ای نخواهد داشت.