• تهران‏، میدان انقلاب، قبل از جمالزاده شمالی بن بست قائم مقام پلاک 8 واحد 2

طراحی و چاپ کاتالوگ اصولی معرف تجارت شما در بالاترین سطح می باشد

کاتالوگ تعریف کلی و جامع از مجموعه محصولات و خدمات شما در قالب یک پلتفورم چاپی و کاغذی و حتی یک سی دی مالتی مدیا می باشد که یک شرکت برای ارائه توضیحات خدمات و محصولات خود از آن استفاده می نماید.

  کاتالوگ ها بیشتر جهت توضیح و نمایش کلی محصولات و خدمات مورد استفاده قرار میگیرند، البته میتوان کاتالوگ ها را به ۲ نوع، کلی و تفسیلی دسته بندی نمود، کاتالوگ های تفسیلی در عین اینکه یک محصول و خدمات را در قالب تصویر به مخاطب نشان می دهند، توضیحات کاملی را نیز بصورت متنی بهمراه دارند که همواره به عنوان جنرال کاتالوگ مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی کاتالوگ همواره یکی از مهم ترین موارد در صنعت تبلیغات می باشد، زیرا هر شرکت یا سازمانی جهت پرزنت خدمات یا محصولات خود نیازمند داشتن یک کاتالوگ کامل و زیبا و در عین حال کارامد می باشد.

call_now_iconجهت استعلام قیمت چاپ و طراحی کاتالوگ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

فرق کاتالوگ با بروشور

کالانما یا کاتالوگ کتابچه و یا راهنمای معرفی کلیات کالا، خدمات، امکانات و… می‌باشد که از طرف تولید کننده و یا ارائه دهنده به مصرف کننده و یا مشتری برای معرفی کلی کالا یا خدمات ارائه می‌شود.  در این راهنما بیشتر به جنبه تجاری، بازاریابی و جذب مخاطب توجه می‌شود (بر عکس بروشور که بیشتر به جزئیات و اطلاعات فنی و نحوه استفاده می‌پردازد)

اصول طراحی کاتالوگ را میدانیم.

هرچقدر طراحی کاتالوگ شما زیبا تر و ترکیب بندی مناسب تری داشته باشد، مخاطب تمایل بیشتری به مطالعه و برگ زدن آن خواهد داشت.

یک تجربه شخصی در زمینه طراحی کاتالوگ همیشه این نکته را به من یادآوری میکند که کارنیک کردن همیشه از پرکردن نیست … پس سعی نکنید همه آنچه که دارید و ندارید را در یک کاتالوگ با تعداد صفحات کم خلاصه کنید… به نسبت مطالب و تصاویر صفحات مجزا در نظر بگیرید از شلوغی بیش از حد بپرهیزید.