چاپ سه بعدی یکی از جدیدترین راهکارهای تبلیغاتی در زمینه تولید پوشاک می باشد. بازار پوشاک همواره یکی از پر رونق ترین محیط های اقتصادی برای فعالان بوده است . دنیای پوشاک هر روزه دچار تغییر و تحول می گردد و در صورتی که کسب و کارهای متخصص در این حوزه نتوانند خود را با نیازهای روز وقف دهند محکوم به شکست می باشند. مد و فشن یکی از مهمترین منابع درآمدی امروزی در دنیای اقتصادی می باشد. هر روزه مدهای متعددی برای طراحی های پوشاک مطرح می شود. یکی از جدیدترین ابزارهای طراحی، چاپ های سه بعدی می باشد که بسیار در بین تولیدکنندگان مطرح می باشد. این فناوری بصورت یک چاپ دیجیتال عمل می کند.

مزیت طراحی های سه بعدی

این طراحی های جدید بسیار زیبا هستند و معمولا مورد پسند مردم قرار می گیرند. شما می توانید با این چاپ های دیجیتال اشکال و طراحی های مختلفی را بر روی پوشاک مد نظر خود چاپ نمایید. این طراحی ها با توجه به زیبایی خود از قیمت مناسبی برخودار هستند و می توانند بسرعت در بین تولیدکنندگان پوشاک مورد استفاده قرار گیرند. استفاده از چاپ های سه بعدی سبب افزایش جلب توجه به یک پوشاک می شود. مردم معمولا به دنبال محصولاتی خاص هستند و در صورت دیدن یک پوشاک خاص اقدام به خرید آن می نمایند. طراحی های سه بعدی یک روش جدید در حوزه تولید پوشاک می باشد که می تواند سبب افزایش فروش شما بصورت گسترده شود.

معایب طراحی های سه بعدی

معمولا این طراحی ها را نمی توان بر روی تمامی پوشاک ها چاپ کرد. به دلیل نو بودن این فناوری، ابزارهایی که تولید گشته اند توانایی چاپ سه بعدی بر روی کمربند و کفش را ندارند. این یکی از مشکلات این نوع از چاپ ها می باشند.

راهکارهای افزایش فروش با چاپ های سه بعدی

یکی از راهکاری افزایش فروش استفاده از چاپ های سه بعدی سایه روشن می باشد که سبب می شود این محصولات در طول روز به شیوه ی خاص نمایان شود. حتی چاپ های سه بعدی شب رنگ نیز وجود دارد که می تواند در شب ها مورد استفاده قرار گیرد. چاپ های سه بعدی می تواند به هر طرحی که مشتری سفارش می دهد انجام شود. در نتیجه با این کار شما می توانید یک امتیاز خاص به خریداران محصولات خود دهید و انتخاب طرح و رنگ را به عهده آنان قرار دهید. به دلیل سرعت چاپ بالای این فناوری امکان چاپ در لحظه طرح ها و اشکال مختلف وجود دارد.

محصولات سه بعدی

عمده ترین محصولات سه بعدی را می توان در لیوان ها و کتاب ها پیدا کرد. این محصولات بهترین مکان برای چاپ های سه بعدی می باشند که می توانند مورد استفاده قرار گیرند. این نوع چاپ سبب شده است پوشاک های اسپرت طرح های زیبایی به خود بگیرد. برای چاپ سه بعدی می توانید با مراجعه به شرکت های تبلیغاتی اقدام به سفارش محصول و نوع چاپ سه بعدی ان نمایید. این نوع چاپ ها سبب می شود جلب توجه به طرح چاپ شده بیشتر شود.

پوشاک، یکی از بزرگترین بازارهای اقتصادی در ایران

تحقیقات کارشناسی در حوزه بررسی بازارهای اقتصادی نشان می دهد که بازار پوشاک در ایران سالانه ۳۰ میلیارد دلار درآمد می سازد. حتما این بازار برای فعالان اقتصادی فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد. این مسئله باعث می شود که توجه به حوزه ی پوشاک بیش از پیش شود. در نتیجه نواوری در این صنعت یک نیاز ضروری می باشد. چاپ های سه بعدی دیجیتال یکی از جدیدترین ابزارهای طراحی پوشاک می باشد که بهتر است توسط تولیدکنندگان مورد استفاده قرار گیرد.